Koszyk

BEAUTY FORUM Award 2024

BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland 2024

READER'S CHOICE

PRESTIŻOWY KONKURS KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland 2024  jest konkursem profesjonalnych produktów kosmetycznych (pojedynczych  preparatów,  serii,  oraz  zabiegów  kosmetycznych), odznaczających  się nową technologią, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem, wprowadzonych na polski rynek w 2022 lub 2023 roku, a także  mającym na celu nagrodzenie wydarzeń organizowanych dla branży kosmetyki profesjonalnej w 2022 i 2023 roku, oraz placówek edukacyjnych (szkół i uczelni wyższych kształcących specjalistów branży kosmetyki profesjonalnej).

PROFESJONALNE JURY złożone z najwyższej klasy ekspertów (oraz przedstawiciela magazynu BEAUTY FORUM) wybiera spośród zgłoszonych kandydatur wyróżniające się produkty (pojedyncze preparaty, serie oraz zabiegi kosmetyczne), wydarzenia, szkoły/uczelni wyższej zdecydowanie dominującego/wyróżniającego się pod względem kryteriów. Kategoria Bestseller jako jedyna podlega wyłącznie ocenie internautów i czytelników w ramach plebiscytu BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland 2024.

W ramach tegorocznej edycji konkursu, odbywa się również plebiscyt internautów i czytelników: BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland READER’S CHOICE, który jest integralną częścią konkursu BEAUTY FORUM STARS AWARD Poland. Wszystkie produkty/zabiegi/szkoły i wydarzenia zgłoszone do konkursu automatycznie biorą udział w plebiscycie internautów. 

GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE.
Dziękujemy za oddane głosy!