Koszyk

Api-Podo Intense – linia dla gabinetów podologicznych

Podologiczna linia preparatów API-PODO INTENSE do natychmiastowej poprawy kondycji skóry stóp i paznokci. Stworzona na bazie starannie dobranych składników, które przyspieszą regenerację spękanego naskórka, ułatwiają usuwanie zgrubień i przyspieszają wzrost osłabionych paznokci.

Linia Api-Podo Intense to idealne rozwiązanie, gdy stopy wymagają specjalistycznej interwencji. Oferuje preparatypozwalające skutecznie zmiękczyć i usunąć zrogowaciały naskórek stóp. W tej kategorii dostępny jest spray zawierający kwas mlekowy o stężeniu 10 proc i 30 proc. mocznika, a dla zwolenników kąpieli – perełki o zawartości aż 99 proc. mocznika oraz kwasów AHA i BHA. Do wygładzenia stóp przeznaczony jest specjalistyczny peeling, opracowany specjalnie do redukcji zgrubień. Zawiera on dodatek olejków rozmarynowego i eukaliptusowego, które działają przeciwbakteryjnie i antyseptycznie. Po zastosowaniu peelingu stopy należy zabezpieczyć kremem lub emolientową maścią, aby zapobiec przesuszeniu i wspomóc proces odbudowy spękanej skóry stóp (szczególnie w okolicach pięt). Innowacyjnym rozwiązaniem w tej linii jest kolagenowy koncentrat do paznokci zalecany w terapiach, gdzie istnieje potrzeba odbudowy i wspomagania wzrostu płytki paznokciowej po okresie jej nieobecności lub nieprawidłowym wzroście.

Linia Api – Podo Intense to kompleksowa pielęgnacja dla tych, których pragną zadbać o zdrowie i estetykę swoich stóp oraz paznokci.