Koszyk

Moje konto

Logowanie

Zarejestruj się

Zostań z nami w kontakcie i otrzymuj w formie sms informacje o nowościach w branży (produktach lub usługach), organizowanych targach, konkursach, wprowadzonych udogodnieniach dla naszych użytkowników, poprzez zapisanie się do naszej subskrypcji. Pamiętaj, że zawsze masz prawo do wypisania się. Chcę otrzymywać na podany numer telefonu w formie SMS powyższe informacje

Zostań z nami w kontakcie i otrzymuj w formie sms informacje o nowościach w branży (produktach lub usługach), organizowanych targach, konkursach, wprowadzonych udogodnieniach dla naszych użytkowników, poprzez zapisanie się do naszej subskrypcji. Pamiętaj, że zawsze masz prawo do wypisania się. Chcę otrzymywać na podany numer telefonu w formie SMS powyższe informacje i działam w jednym z poniższych sektorów.

[x] resetuj

Szybko i wygodnie pozyskuj informacje o trendach w branży. Już teraz zapisz się do naszego newslettera. Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z subskrypcji. Chcę otrzymywać informacje marketingowe w formie elektronicznej na podany adres poczty elektronicznej w formie newslettera.

Jakie treści Cię interesują?

Administratorem danych osobowych jest spółka Health and Beauty Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02–954) przy ul. Królowej Marysieńki 9/10 (dalej: „my”). Nasze pozostałe dane kontaktowe to: tel. 228587954, e-mail: [email protected]. Osobą kontaktową we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem: [email protected].

Dane osobowe przetwarzane będą w granicach celu określonego w zgodzie. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Prawo to możesz wnieść w dowolnym momencie za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na Naszej stronie internetowej http://www.health-and-beauty.com.pl/dane-osobowe/wnioski-dot-danych-osobowych/ lub w przypadku utworzenia konta na swoim profilu poprzez zmianę ustawień.

Informujemy również, że dane osobowe możemy w zależności od powstałych relacji przetwarzać również w pozostałych celach wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej w tym szczególności w celu administracyjnym i statystycznym związanych z obsługą jak i prowadzenia zestawień wysyłki, a w sytuacji roszczenia również w celu obrony lub dochodzenia powstałych roszczeń.

Pełną treść obowiązku informacyjnego udostępniliśmy na stronie:

http://www.health-and-beauty.com.pl/dane-osobowe/obowiazki-informacyjne/
rozwiń