Koszyk

BEAUTY BLACK WEEKEND

Weekend najlepszych promocji z BEAUTY FORUM. Sprawdź nasze propozycje i upoluj okazję już teraz!

Hity Black Weeka w Clarenie! Oszczędzaj do 40% na produkty w ampułkach! Na przykład liftujący koktajl do mezoterapii mikroigłowej oczu – Eye Microneedle Argilift Cocktail 10 x 1,5 ml w cenie 39,90 zł zamiast 66 zł. Wypróbuj również inne koktajle do zabiegów aparaturowych marki Clarena.

Więcej informacji.

Hit Black Weeka w Clarenie! Odkryj moc termoliftingu z naszym zestawem 5 sterylnych modułów z 49 igłami za jedynie 199 zł (zamiast 345 zł). Podaruj swojej skórze młodzieńczy blask!

Więcej informacji.

Wyjątkowy piątek z CHRISTINA. -15% zniżki na absolutnie WSZYSTKIE produkty

CHRISTINA to marka profesjonalnych kosmetyków: jakość, bezpieczeństwo, innowacyjność i najlepsze rozwiązania dla kosmetologów. Wybierz i zamów już teraz: Oferta obowiązuje od 15 do 30 listopada i obejmuje WSZYSTKIE produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalnej.
Skontaktuj się z nami i zapytaj o naszą ofertę dla salonów kosmetycznych!

Pozwól sobie na więcej niż kiedykolwiek z CHRISTINA!

Więcej informacji.

Kod rabatowy BeautyForum20 upoważnia do jednorazowej 20% zniżki na produkty w sklepie gigipoland.com. Obowiązuje w dniach 24-26.11.2023 r. Kod nie łączy się z innymi promocjami. 

Więcej informacji.

Mediflex to najwyższej klasy laser diodowy do epilacji z 6 wymiennymi plamkami zabiegowymi. Emituje fale o długości 755, 808 i 1064nm. Zapewnia szerokie spektrum zabiegowe. Skutecznie
usuwa włosy każdego koloru, na każdym fototypie skóry. Wyposażony jest w głowicę o mocy 2000W, która umożliwia pracę w trybie in-motion i pojedynczych impulsów. Efektywny system chłodzenia zapewnia komfort zabiegu. 

Oferta obowiązuje do 30 listopada 2023 r. 

Więcej informacji.

Bransoletki intencyjne  od SES JEWELLERY z kamieni naturalnych pisane alfabetem Morse’a są amuletem, który motywuje do działania, wspiera w spełnianiu marzeń i osiąganiu sukcesu.  Wybierz intencję z wielu zakodowanych na bransoletkach. 

Sprawdź też totalną nowość: naszyjniki relaksacyjne Szept Anioła, które swoim delikatnym dźwiękiem niosą ukojenie ciału i duszy.   

Kup prezenty biznesowe i dla bliskich z rabatem 20 % w dniach 24-27.11.2023.

 

Więcej informacji.