Koszyk

KREMY PIELĘGNACYJNE UNIQUE SKIN

Najnowsza linia kosmetyków marki Farmona Professional składa się z sześciu kremów przeznaczonych do domowej pielęgnacji twarzy. Jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby, nawet najbardziej wymagających skór. To produkty bezpieczne, ale zapewniające widoczne efekty i ujmujące swoją formułą i pięknym zapachem.

UNIQUE SKIN to wyjątkowe kosmetyki, które wyróżnia doskonałe działanie, unikalne połączenie składników aktywnych oraz najlepsze efekty.

Linia UNIQUE SKIN powstała pod okiem eksperta w dziedzinie kosmetologii – doktor Magdaleny Niewęgłowskiej. Dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu w pracy kosmetologa, wraz z całym zespołem Farmona Professional udało się stworzyć 6 produktów o najwyższej jakości.

W skład linii UNIQUE SKIN wchodzi 6 kremów pielęgnacyjnych:

  • Krem intensywnie nawilżający z peptydami
  • Krem aktywnie wzmacniający na noc z bioretinolem
  • Krem natychmiastowo rozświetlający z witaminą C
  • Krem skutecznie normalizujący z cynkiem PCA
  • Krem efektywnie liftingujący z TensUp
  • Krem mocno wygładzający z niacynamidem

Różnorodność produktów pozwala na perfekcyjne dopasowanie kremu do każdej skóry – od wrażliwej i suchej, przez tłustą i problematyczną, po mieszaną i dojrzałą.

Specjalnie dobrane składniki aktywne i wysoka technologia produkcji pozwoliły na stworzenie idealnie dopracowanych produktów, które szybko i widocznie poprawiają stan skóry. Jakość kosmetyków, komfort w ich stosowaniu oraz zadowolenie z wyglądy skóry zostały potwierdzone badaniami.