Koszyk

Nowoczesne koktajle złuszczające

Nowoczesne koktajle złuszczające NEW SKIN PEEL to profesjonalne produkty, których obecność w salonie wzbogaci jego ofertę o zabieg, którego efekty są widoczne od razu po wyjściu z salonu. 

NEW SKIN PEEL  to zabieg złuszczający, wykorzystujący kwasy AHA, BHA i PHA. Idealnie sprawdzi się w terapiach regenerujących, oczyszczających i pobudzających skórę do odnowy.W linii znajdują się 3 główne preparaty kwasowe:

  • GLOW Peeling rozświetlający
  • WELL- AGING Peeling odmładzający
  • MATT Peeling normalizujący

Zawarte w produktach mieszaniny kwasów, m.in.: fitowego, bursztynowego, migdałowego i salicylowego zostały dopasowane do potrzeb każdego rodzaju skóry.

Zapewniają oczyszczenie i zmniejszenie wydzielania sebum skórze trądzikowej i zanieczyszczonej. Redukują przebarwienia i dodają blasku szarej skórze oraz wygładzają zmarszczki, uelastyczniają i widocznie poprawiają wygląd skóry.

Peelingi zostały wzbogacone o dodatkowe składniki aktywne, takie jak wyciąg z wąkroty azjatyckiej, betainę i bioretinol, które dodatkowo wspierają efekty przeprowadzonego zabiegu.

W linii NEW SKIN PEEL oprócz preparatów eksfoliujących znajduje się również neutralizator, łagodząca maska i krem SPF 50. Produkty zapobiegają podrażnieniom, wspomagają regenerację skóry, nawilżają i chronią skórę po wykonanym zabiegu.