Koszyk

NOWY WYMIAR EPILACJI

SPARTA to unikalne połączenie lasera diodowego do epilacji z radiofrekwencją. Działanie czterowiązkowego lasera wspiera RF, która wstępnie ogrzewa otaczające mieszek włosowy tkanki i przygotowuje skórę do działania wiązki lasera. RF zwiększa selektywność, dokładność i zakres działania lasera oraz potęguje jego skuteczność bez potrzeby używania większej mocy.  Dzięki zastosowaniu RF SPARTA dociera do najgłębiej położonych mieszków włosowych oraz wyłapuje bardzo delikatne i jasne włosy o niewielkiej zawartości melaniny. Użycie mniejszej mocy zapewnia bezpieczeństwo nawet skórze opalonej i ciemnej karnacji.

W epilacji najczęściej stosuje się wiązki światła o długości 800-810 nm. Ta długość fali najlepiej sprawdza się przy mocnych, ciemnych włosach oraz jasnej i średniej karnacji. Aby uzyskać możliwie szerokie spektrum zabiegowe i skutecznie działać również na inne kolory włosów niezależnie od fototypu skóry, w nowoczesnych laserach diodowych stosuje się również wiązki o innych długościach. SPARTA jest wyposażona w aż 4 różnej długości wiązki: 1064, 940, 808, 755 nm. Tak szeroki zakres oddziaływania zapewnia skuteczność na wszystkich fototypach skóry oraz włosach o każdym kolorze i teksturze.

To unikalne połączenie dwóch technologii, które nigdy wcześniej ze sobą nie współpracowały, umożliwia użycie mniejszej mocy lasera i działanie delikatniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

ATTRE.EU Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Kineskopowa 1G
05-500 Piaseczno
email: [email protected]
tel: 510845604

www.attre.eu