Koszyk

Radiofrekwencja mikroigłowa – Thermofrax RF

Thermofrax RF Rubica to nowoczesność i skuteczność w jednym zaawansowanym urządzeniu, łączącym w sobie moc fali radiowej i precyzję mezoterapii frakcyjnej. Wyposażone w głowicę zabiegową, jednorazowy kartridż do głowicy, intuicyjne menu oraz dotykowy wyświetlacz, zapewnia najwyższą jakość i profesjonalizm.

Efekty zabiegowe

Zabieg wykonany urządzeniem Thermofrax RF Rubica umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów, takich jak redukcja zmarszczek, ujędrnienie oraz poprawa owalu skóry. Wpływa także na spłycenie blizn zanikowych, potrądzikowych oraz rozstępów.

Co wyróżnia Thermofrax RF?

Urządzenie wyróżnia się możliwością dostosowania wszystkich parametrów do rodzaju skóry, miejsca zabiegowego oraz problemu estetycznego, który chcemy zniwelować. Dodatkowo specjalistyczne szkolenie praktyczne prezentujące tajniki pracy jest wliczone w cenę zakupu urządzenia i może odbyć się w gabinecie klientki.

Jak wygląda procedura?

Zabieg rozpoczynamy od demakijażu płynem Micellar Vit.U Lotion, następnie tonizujemy skórę za pomocą Vit.U Tonic. Dezynfekcja skóry płynem Steric poprzedza właściwy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej. Następnie aplikujemy Algaplast Biogenic Mask – ciepłą maskę algową z efektem botox-like, po czym kończymy zabieg kremem z kojącą witaminą U-Vit.U Cream.

Odkryj tajemnice zabiegu na naszym seminarium! Zapraszamy 19 i 26 lutego o godzinie 10 do Centrów Kosmetycznych Clarena w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Zapisy pod numerem 506 681 618. Dołącz do nas już teraz!

Clarena
www.clarena.pro
Facebook
Instagram
tel. 71 328 07 11, 71 722 03 37
[email protected]