Koszyk

Skuteczne modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry

Walcząc o wymarzoną sylwetkę i ujędrnienie skóry zastosuj jednocześnie kilka metod. Synergia sprawdzonych technologii intensyfikuje efekty zabiegowe. Szybciej osiągniesz cele oraz uśmiech swoich klientek. 

Endermomed to nowoczesna platforma to modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Wyposażony jest w pięć technologii (masaż podciśnieniowy, rolki sferyczne, falę radiową, liposukcję ultradźwiękami i lipolaser emitujący światło podczerwone 940 nm). Synergia tych sprawdzonych technologii w jednym urządzeniu pozwala uzyskać nieosiągane dotychczas efekty zabiegowe. Endermomed to urządzenie najnowszej generacji, nie wymaga ubierania się do zabiegu w specjalny kostium. Wyposażony jest w cztery głowice dostosowane do różnych partii ciała. Mała i średnia głowica emitują falę radiową, lipolaser i wykonują masaż podciśnieniem. Duża głowica wykorzystuje ultradźwięki i podciśnienie, a duża sferyczna falę radiową, lipolaser, podciśnienie i rolki sferyczne. Takie połączenie intensyfikuje efekty zabiegowe i gwarantuje skuteczność terapii. Urządzenie najczęściej wykorzystuje się w obrębie brzucha i ud, można je również stosować do masażu twarzy, szyi i dekoltu. 

Dzięki synergii różnych technologii Endermomed skutecznie likwiduje cellulit, wyszczupla oraz ujędrnia ciała, wzmacnia tkankę łączną, ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, skutecznie modeluje sylwetkę, usuwając nagromadzony lokalnie tłuszcz. Stymuluje usuwanie z organizmu toksyn i obocznych produktów przemiany materii. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego możne być wykorzystywany do spłycania blizn i rozstępów. Zabieg wykonany na twarzy wpływa na elastyczność skóry, wygładza drobne zmarszczki, poprawia napięcie skóry oraz kontur twarzy.

ATTRE.EU Sp. z o.o. Sp. k.
email: [email protected]
tel: 510845604
www.attre.eu