Koszyk

Diagnostyka i projektowanie indywidualnych terapii  – skóry problematyczne

| Autor: Katarzyna Gnap, Anna Chomiuk, Joanna Harasimiuk, Sabina Skupień-Roch

Obejrzyj nagranie z wykładu i dowiedz się:

  • czy w branży kosmetycznej jest zapotrzebowanie na specjalistów i ekspertów wyedukowanych w dziedzinie diagnostyki skóry i jej przydatków,
  • jaki aktualnie identyfikuje się złożoną problematykę skóry,
  • czy wieloaspektowość terapii kosmetologicznych powinna  się opierać wyłącznie  na problemie głównym dysfunkcji skóry?

Video Premium jest dostępne tylko dla posiadaczy subskrypcji SILVER lub GOLD (już od 12,90 zł m-c) Dowiedz się więcej!

Katarzyna Gnap

Ekspert w dziedzinie diagnostyki skóry, które są podstawą do projektowania spersonalizowanych terapii kosmetologicznych.  Specjalizuje się w prewencji i profilaktyce skór problematycznych o złożonej etiologii, współpracując przy tym z lekarzami specjalistami . Od pięciu lat z zaangażowaniem spełnia się w roli nauczyciela akademickiego w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje  zawodowe aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i seminariach związanych z naukami o zdrowiu i kosmetologii.

ANNA CHOMIUK

Kosmetolog z 13-letnim doświadczeniem. Od 2013 roku właścicielka gabinetu kosmetologii estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu.

Joanna Harasimiuk

Kosmetolog, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadzi liczne szkolenia, warsztaty i webinary. Wykładowca i uczestnik konferencji z zakresu nowoczesnej kosmetologii. Autor artykułów w prasie branżowej. Manager Działu Szkoleń Dermalogica Polska. www.dermalogica.pl

Sabina Skupień-Roch

Trener marki Attre.eu, od 2010 r. licencjonowany kosmetolog, absolwentka szkoły podyplomowej z zakresu nowoczesnej kosmetologii w medycynie estetycznej. Specjalizuje się w kosmetologii aparaturowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyte w Instytucie Kosmetologii i Laseroterapii oraz w prowadzeniu własnego gabinetu. Autorka artykułów publikowanych na łamach prasy branżowej, prelegentka kongresów, wykładów i pokazów technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kieruje się zasadą: „Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm to jakość wykonywanych usług.”

www.attre.eu