Koszyk

Efektywne modelowanie sylwetki

Terapie łączone są obecnie uznawane za najskuteczniejsze. Łączenie różnych technologii przyśpiesza efekty zabiegowe i potęguje ich działanie.

Skuteczne terapie wyszczuplające, ujędrniające i walczące z cellulitem są nieustannie poszukiwane przez klientki, dlatego warto wyposażyć gabinet w urządzenie, które umożliwi ich wykonywanie. Najnowsza platforma do modelowania sylwetki od Attre.eu jest wyposażona w aż 5 różnych technologii, które można łączyć w dowolny sposób. W zależności od potrzeb klienta i użytych technologii możemy uzyskać różne efekty zabiegowe.

ENDO wykorzystuje mechaniczny masaż rolkami sferycznymi, podciśnienie, falę radiową, lipolaser oraz mikrowibracyjny masaż rolkami. Umożliwia rozbicie tkanki tłuszczowej i zwłóknień cellulitu. Poprawia napięcie i jakość skóry, wyszczupla, ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki. Rozluźnia mięśnie, redukuje napięcie i łagodzi bóle mięśniowe. Umożliwia redukcję nawet opornej tkanki tłuszczowej z trudno dostępnych obszarów. Skutecznie walczy z cellulitem, wyszczupla talię, ręce i nogi oraz ujędrnia pośladki i piersi.

Cztery różne głowice zabiegowe dają wiele możliwości:

  • Głowica Magic Ball wykorzystuje technologię masażu mikrowibracyjnego rolkami. Okrągła rękojeść, której powierzchnia wysadzana jest 50 kulkami generuje drgania o niskiej częstotliwości. Endomasaż poprawia strukturę skóry, redukuje cellulit i zmarszczki, rzeźbi i modeluje ciało oraz przyczynia się do jego wyszczuplenia i zmniejszenia obwodów.
  • Duża głowica do ciała przy pomocy rolek sferycznych i podciśnienia wykonuje mechaniczny masaż próżniowy. Działanie endomasażu jest wzmocnione falą radiową. Radiofrekwencja dodatkowo ogrzewa głębokie warstwy skóry stymulując syntezę kolagenu i elastyny, a światło podczerwone wywołuje lipolizę tkanek tłuszczowych.
  • Średnia głowica posiada dwie wymienne końcówki. Jej wielkość ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Wyposażona jest w sferyczne rolki, podciśnienie, radiofrekwencję i światło podczerwone. Głowica intensywnie rozgrzewa pole zabiegowe. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę. Skutecznie niszczy komórki tłuszczowe, zmniejszając objętość tkanki i wyszczuplając.
  • Mała głowica dedykowana jest do pracy na twarzy, podbródku i w okolicach oczu. Wyposażona jest w trzy różne końcówki zabiegowe i w falę radiową. Skutecznie walczy z obrzękami, tkanką tłuszczową i spłyca zmarszczki.

Dowiedz się więcej na www.