Koszyk

HYDROGEN FACE MESO-CARE – nowy wymiar wodorowej pielęgnacji hi-tech w ofercie marki Dr Irena Eris.

Z myślą o współczesnych potrzebach pielęgnacyjnych, stworzony przez ekspertów HYDROGEN FACE MESO-CARE to nie tylko zabieg, ale doświadczenie przywracające skórze zdrowy i promienny wygląd.

HYDROGEN FACE MESO-CARE Wygładzająco-nawilżający zabieg wodorowy to autorska, zaawansowana pielęgnacja oparta na aktywatorze wody wodorowej Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL, rewolucyjnym składniku pielęgnacji skóry. Dostępny jest w dwóch formułach hi-tech: HYDRABRAZJI ENZYMATYCZNO-WODOROWEJ i KAWITACJI WODOROWEJ LED.

Zabieg składa się z kilku kroków, wykorzystujących technologie hi-tech, takie jak mezoterapia bezigłowa aktywowana innowacyjną metodą hydro-mezo maski. To przełomowy wymiar pielęgnacji skóry, który zapewnia szybkie, efektywne rezultaty. Zabieg zalecany jest dla osób szukających alternatywy dla tradycyjnych metod oczyszczania.

HYDROGEN FACE MESO-CARE wyróżnia się multifunkcyjnym działaniem, potwierdzonym badaniami in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Już po jednym zabiegu widoczne są efekty wygładzenia, redukcji przetłuszczania, uczucia odświeżenia i poprawa kolorytu skóry. To wszystko sprawia, że cera staje się elastyczna i jędrna.

Więcej informacji: https://beautycare.drirenaeris.com/zabiegi/zabiegi-na-twarz