Koszyk

Jakość i synergia – GIGI Laboratories

Jeśli szukasz do swojego gabinetu wszechstronnej i niezawodnej marki dermokosmetycznej to poznaj GIGI Laboratories.

Marka ta stworzona przez biotechnologa Eliezera Landau w 1957 roku, jest niezwykle wizjonerska i uwielbiana przez klientów na całym świecie. Wyróżnia ją bogactwo linii terapeutycznych przeznaczonych zarówno do salonów kosmetycznych, jak i klinik medycyny estetycznej. Ich ogromną zaletą jest synergiczne działanie, które daje możliwości tworzenia wielu skutecznych, autorskich programów pielęgnacyjnych.

Kilkanaście produktów z kwasami od łagodnych stężeń po kwasy medyczne, sterylne  ampułki do mezoteraipii mikroigłowej, preparaty przygotowujące skórę do oczyszczania, linie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, głęboko odbudowujące – wszystko co niezbędne w pracy profesjonalisty. Każdy z nich zawiera maksymalne ilości składników aktywnych, dedykowanych danemu problemowi cery w możliwie najwyższych stężeniach.

W praktycznym zastosowaniu, widzimy natychmiastowe efekty na twarzach klientek, co sprawia, że praca z tymi kosmetykami jest prawdziwą przyjemnością.

Żeby przybliżyć markę oraz same produkty, GIGI Laboratories organizuje warsztaty dla profesjonalistów w 6 miastach Polski, na których będzie można sprawdzić działanie formuł zarówno na sobie, jak i na twarzach współuczestników. Jest to najlepszy i najbardziej wiarygodny sposób, żeby poznać i  przekonać się jak niezwykle skuteczne są w działaniu .

Opracowany protokół zabiegowy „Skin Glow Treatment”, który będzie prezentowany to niezwykle efektowny, nadający blask skórze – zabieg bankietowy dla każdego rodzaju cery.

Opiera się na skutecznym działaniu kwasu laktobionowego, pięciu enzymów, peptydów, kwasu hialuronowego, witaminie C i wielu substancji pochodzenia roślinnego.

Idealny na przywitanie w salonie nowego klienta.

GIGI Laboratories przygotowało również możliwość zakupu bardzo atrakcyjnych pakietów startowych wystarczających do zrobienia 50 zabiegów.

GIGI zaprasza do współpracy.

Więcej informacji.