Koszyk

Maderoterapia jako zabieg antycellulitowy i drenujący w  terapiach modelujących sylwetkę

| Autor: Edyta Pijet, Karol Jabłoński

Innowacyjny, kolumbijski masaż modelujący z wykorzystaniem drewnianych akcesoriów, uwielbiany przez kobiety na całym świecie, dotarł do Polski. Podczas wykładu uczestnicy dowiedzą się, jaką magię kryją w sobie drewniane narzędzia do Maderoterapii. Jak skutecznie pozbyć się uczucia tzw. „ciężkich nóg”?  A także, dlaczego cellulit doskwiera również kobietom prowadzącym aktywny tryb życia.

Edyta Pijet

Dyplomowana masażystka, certyfikowana terapeutka KTP Polskiego Towarzystwa Limfologicznego. Pasjonatka manualnych technik pracy z tkankami oraz naturalnych metod dbania o piękne i zdrowe ciało. Wieloletnie doświadczenie, praktyka oraz holistyczne podejście do każdej osoby pozwala jej na przygotowanie terapii, które wpływają na równowagę duszy i ciała.

Karol Jabłoński

Fizjoterapeuta, instruktor masażu, terapeuta KTP Polskiego Towarzystwa Limfologicznego. Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Terapeuta FDM, pinoterapii, masażu tkanek głębokich. W codziennej pracy gabinetowej łączy zarówno techniki powięziowe jak i drenażowe w trosce o zdrowie i dobry wygląd swoich klientów.