Koszyk
Mikropigmentacja skóry głowy i zarostu

Mikropigmentacja skóry głowy i zarostu

| Autor: Iwona Marciniak

Obejrzyj nagranie z wykładu, podczas którego Iwona Marciniak omówiła najczęstsze problemy i istotne aspekty profesjonalnej mikropigmentacji skóry głowy. Ten rodzaj mikropigmentacji odtwórczej i kamuflującej jest stosowany zarówno u kobiet i mężczyzn. W przypadku łysienia androgenowego, plackowatego, przebytych chorób czy urazów pacjenci mają szansę odzyskać komfort i pewność siebie. To także sztuka kamuflażu blizn i miejscowych ubytków owłosienia.

 

Iwona Marciniak | Międzynarodowa mistrzyni, jurorka i trenerka mikropigmentacji estetycznej i paramedycznej. Od 2014 roku prowadzi również firmę w Pekinie, gdzie wykonuje mikropigmentacje dla klientów z całego świata oraz szkoli chińskich specjalistów.

 

Iwona Marciniak

Międzynarodowa mistrzyni, jurorka i trenerka mikropigmentacji estetycznej i paramedycznej. Od 2014 roku prowadzi również firmę w Pekinie, gdzie wykonuje mikropigmentacje dla klientów z całego świata oraz szkoli chińskich specjalistów. Założycielka ARTiSPA®. Z wielką pasją podchodzi do kreowania wyjątkowych makijaży, artystycznego bodypaintingu, charakteryzacji oraz całego spektrum technik makijażu permanentnego, w tym także mikropigmentacji medycznej. Ceniony szkoleniowiec, trener i autorytet w branży PMU w Polsce i na świecie.