Koszyk

Nowa rewolucyjna terapia do regeneracji skóry

W przeszłości leczenie blizn i rozstępów było niezwykle ograniczone. Obecnie skutecznym, a przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem tych problemów jest metoda Biodermogenesi®.

Jest to nieinwazyjna, relaksująca i wolna od działań niepożądanych terapia, która nie wyłącza pacjenta z życia codziennego. Innowacyjne urządzenie regeneruje skórę poprzez działanie pól elektromagnetycznych, podciśnienia oraz elektroporacji. Liczne badania potwierdzają, że synergia ta odnawia skórę reorganizując jej strukturę, co powoduje podwyższenie poziomu kolagenu typu III i włókien elastynowych, zwiększa mitozę komórek oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie melanocytów.

Dzięki tej nowoczesnej technologii rozstępy stopniowo się wypełniają, a ich kolor się normalizuje. Pozwala ona również odzyskać zdolność blizn do opalania się.

Jest to jedyna skuteczna metoda leczenia rozstępów potwierdzona licznymi badaniami na szerokiej grupie pacjentów. Wyniki badań wskazują na 72% poprawy w wyglądzie rozstępów*.

*minimalna wartość poprawy osiągana dzięki zabiegom z wykorzystaniem Biodermogenesi®

Biodermogenesi® znajduje również zastosowanie w zabiegach anti-aging. Urządzenie pozwala eliminować oznaki starzenia już po pierwszej sesji. Jako jedno z nielicznych umożliwia wykonywanie liftingów bez omijania okolic tarczycy oraz przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu piersi.

Chcesz poznać to rewolucyjne urządzenie i oferować w swoim gabinecie skuteczną terapię blizn oraz rozstępów przez cały rok bez żadnych ograniczeń?

Już teraz pobierz darmowego e-booka i dowiedz się, jak zaproponować swoim pacjentom skuteczne i bezpieczne leczenie.

Masz pytania, umów się na bezpłatny pokaz! Skontaktuj się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta: tel. 22 338 70 02, e-mail: [email protected]