Koszyk

Pielęgnacja skór trądzikowych

| Autor: Anna Amroziak-Krezymon, Agata Czałbowska

Rolą kosmetologa w pielęgnacji skór trądzikowych jest dobór pielęgnacji gabinetowej i domowej, który wspomaga kurację farmakologiczną i zmniejsza skutki uboczne. Istotna jest właściwa pielęgnacja po zakończonej terapii, umożliwiająca powrót skóry do fizjologicznego stanu, a także zapobieganie nawrotom trądziku. Obejrzyj nagranie z wykładu w ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego na targach BEAUTY FORUM 2019, gdzie omówione zostały najczęstsze terapie farmakologiczne, ich wpływ na stan skóry oraz możliwości wsparcia kosmetologicznego.

Anna Amroziak-Krezymon

Kosmetolog, właścicielka Kliniki Urody Naturalnie w Warszawie. Ukończyła kosmetologię na wydziale Nauk o Zdrowiu AM w Bydgoszczy i podyplomowe studia pedagogiczne na SWPS w Warszawie. Od 2001 r. zajmuje się kosmetologią leczniczą i pielęgnacją cer problematycznych. Zawodowo związana z marką Nanili Professional.

Agata Czałbowska

chemiczka, założycielka, CEO oraz Product Manager polskiej marki kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji skór problematycznych Nanili Professional. Ukończyła wydział Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej na specjalizacji Lekka Synteza Organiczna – leki i kosmetyki. W pierwszych latach pracy zawodowej związana z branżą farmaceutyczną, a następnie z branżą kosmetyczną. Ukończyła szkolenia z zakresu prawa kosmetycznego, GMP i kosmetologii, a także Zarządzania Projektami i monitorowania badań klinicznych.