Koszyk

Radiofrekwencja mikroigłowa i frakcyjna

Wiosna w gabinecie kosmetycznym to dobry czas na intensywne zabiegi regeneracyjne i odmładzające. Radiofrekwencja mikroigłowa i frakcyjna to zabiegi zyskujące coraz większą rzeszę zwolenników. Intensywnie stymulują skórę do przebudowy, spłycają zmarszczki, poprawiają gęstość i jędrność skóry. Warto takie zabiegi zaoferować klientkom na wysokiej jakości sprzęcie.

Najnowszej generacji urządzenia wyposażone są zarówno w radiofrekwencję mikroigłową jak i frakcyjną (bezigłową). Posiadają podciśnienie nazywane też Vaccum, dzięki któremu kartridż ma lepszy kontakt ze skórą nawet w trudno dostępnych partiach ciała. Igły aplikowane są płynnie, równomiernie i precyzyjnie na wybraną parametrami głębokość. Fałd skórny zostaje zassany do kardridża mikroigłowego i odciągnięty od reszty tkanki. Igły automatycznie wysuwają się i emitują RF. Vaccum ułatwia przeprowadzenie zabiegu na skórze zwiotczałej i zmniejsza odczucia bólowe.

Dobrze, gdy urządzenie umożliwia zastosowanie różnej wielkości kartridży, które ułatwią pracę na każdym obszarze zabiegowym. Przy radiofrekwencji mikroigłowej warto zwrócić uwagę na zastosowane w kartridżach igły, które mogą być nieizolowane lub izolowane złotem (złoto nie przepuszcza RF). Przy tych drugich RF emitowana jest tylko przez nieizolowaną końcówkę igły. Takie rozwiązanie jest delikatniejsze dla skóry, radiofrekwencja jest emitowana tylko tam gdzie jest potrzebna (w skórze właściwej), a czas rekonwalescencji znacznie krótszy. Warto też zwrócić uwagę na średnicę igieł. Obecnie standardem są te o średnicy 0,2 mm. Zakres penetracji powinien być regulowany w zakresie od 0,4 do 4 mm.

Zwróć też uwagę na to czy urządzenie umożliwia szeroki wybór parametrów zabiegowych i czy oferuje oddzielną głowicę chłodzącą, która pozwala na szybkie schłodzenie tkanki po zabiegu i przyśpiesza proces gojenia. Ważna jest też jakość wykonania urządzenia i ergonomia pracy. Dobrze jest popracować na urządzeniu i sprawdzić czy głowice nie są zbyt ciężkie i czy wygodnie je się trzyma. Serdecznie zapraszamy do naszego show roomu.

ATTRE.EU Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ul. Kineskopowa 1 G,
05-500 Piaseczno
www.attre.eu
email: [email protected]
tel.: 510 845 604