Koszyk

Summer vibe

| Autor: Renata Stolarska

Wakacje to najlepszy czas, by puścić wodze fantazji. Sięgnij po kolory i wyczaruj na paznokciach klientek pachnące latem zdobienia.

  1. Wykonujemy trzy kolorowe ombre w neonowych kolorach: żółtym, pomarańczowym i różowym.

 

 

 

 

 

2. Całość pokrywamy transparentnym, białym lakierem hybrydowym lub mieszanką topu i białego lakieru. Na nieutwardzonej powierzchni za pomocą sondy i topu hybrydowego stawiamy kropki. Czekamy chwilę, aż wzór się rozpłynie. Utwardzamy w lampie przez 30‒60 sekund.

 

 

 

 

3. Zabezpieczamy zdobienie matowym topem i utwardzamy przez 30‒60 sekund.

 

 

 

 

 

4. Za pomocą białego żelu do zdobień oraz cienkiego pędzla malujemy wzór liścia oraz kształty muszelek i rozgwiazdy. W kilku miejscach stawiamy skupiska kropek za pomocą sondy namoczonej w topie bez dyspersji. Całość utwardzamy przez 60 sekund w lampie.

 

 

 

 

5. Za pomocą cienkiego pędzla białym żelem do zdobień o konsystencji pasty wykonujemy wypukłe pasy na muszli oraz stawiamy kropki na rozgwiazdach. Utwardzamy w lampie przez 60 sekund.

 

 

 

 

 

Renata Stolarska

Prowadzi zajęcia w Centrum Szkoleniowym BellaMano w Warszawie. Działa od 2010 roku i nieustannie rozwija swoje umiejętności. Zwraca uwagę głównie na technikę, ale również w nail arcie czuje się bardzo dobrze. IG: renata_stolarska