Koszyk

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnej Miracle Synergy

Radiofrekwencja Frakcyjna, czyli „nieoperacyjny lifting” to innowacyjna metoda oddziaływania na skórę za pomocą mikroskopijnych igieł lub matrycy z mikroelektrodami.

Urządzenie Miracle Synergy pozwala na nakłuwanie skóry w ściśle określony sposób za pomocą kartridży wyposażonych w mikroskopijne igły o średnicy 0,2 mm i podciśnienie. Podciśnienie umożliwia równomierną i precyzyjną penetrację mikroigieł, nawet w trudno dostępnych miejscach. Mikroigły wnikają w określone warstwy skóry, na różnych głębokościach – od 0,4 do 4 mm. Dzięki gęstości i płynności mikronakłuć możliwe jest precyzyjne nakłuwanie frakcyjne i dostarczanie energii RF na określoną głębokość wywołując głęboką restrukturyzację tkanek otaczających igły. Podgrzanie tkanek do temperatury 52-55 stopni C stymuluje proliferację fibroblastów, syntezę głównych składników macierzy międzykomórkowej i kontrakcję włókien kolagenowych.

Miracle Synergy to synergia dwóch technologii – mikroigieł nieizolowanych, które nagrzewają tkanki wzdłuż całej długości mikroigieł, oraz mikroigieł izolowanych złotem, których aktywną częścią jest końcówka elektrody, więc podgrzewane są tylko głębsze warstwy tkanki. Głowica do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej posiada dwie metody dostarczania energii: mono- i bipolarną.

Dodatkowo w Miracle Synergy została zastosowana radiofrekwencja frakcyjna.

Kluczową rolę w tej metodzie odgrywa wielobiegunowa końcówka głowicy w postaci matrycy z mikroelektrodami.

Technologia frakcjonowania mikroigłowego połączonego z terapią częstotliwościami radiowymi polega na punktowej ablacji poprzez kontrolowane nakłuwanie oraz przesłaniu częstotliwości radiowej na określoną głębokość skóry. Technologia frakcyjna nie uszkadza naskórka, a skoncentrowana energia dostarczana jest do powierzchniowych warstw skóry.

Dzięki zintegrowaniu urządzenia z technologią CrioTouch i dużej różnorodności dostępnych kartridży, można bezpiecznie i w komfortowy sposób rozwiązać każdy problem estetyczny.

Więcej informacji – www.alvi-prague.pl/radiofrekwencja-mikroigtowa-miracle-synergy