Koszyk

Nowości miesiąca listopada

Biostymulacja skóry dojrzałej | BANDI Cosmetics Spółka z o.o.

Biostimulate Lift Care to biostymulacja skóry dojrzałej inspirowana odmładzającymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Kosmetyki bogate m.in. w czynniki wzrostu komórkowego i fitoceramidy poprawiają gęstość i jędrność skóry, działają przeciwzmarszczkowo i odmładzają rysy twarzy tworząc efekt nieinwazyjnego liftingu wolumetrycznego.

Dowiedz się więcej na www.

VITALIFT – urządzenie do modelowania sylwetki | ATTRE.EU

VITALIFT wykorzystuje falę radiową o częstotliwości 448 kHz i przywraca naturalną równowagę biologiczną komórki. Biostymuluje głębokie warstwy organizmu za pomocą stopniowego podwyższania temperatury na poziomie komórkowym. Ujędrnia skórę, niweluje cellulit, wyszczupla, redukuje tkankę tłuszczową, dociera nawet do tłuszczu trzewnego. 

Dowiedz się więcej na www.

Łopatka do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy oraz jonoforezy | Clarena

Sonic Peel to trzyfunkcyjna, bezprzewodowa łopatka do peelingu kawitacyjnego, sonoforezy oraz jonoforezy, która wyróżnia się lekkością i poręcznością. Skorzystaj z wyjątkowej promocji i zdobądź Sonic Peel w zestawie z tonikiem Sensi Peptide.

Dowiedz się więcej na www.

Liftingująco-biostymulujący zabieg na twarz | Dr Irena Eris S.A.

ESTHETIC of BEAUTY – Liftingująco-biostymulujący zabieg na twarz -przełomowy zabieg inspirowany osiągnieciami medycyny estetycznej z zakresu liftingu i biostymulacji skóry. Połączenie Spilatholu z naturalnym Retinalem daje efekt odmłodzenia oraz wygładzenia zmarszczek mimicznych.

Dowiedz się więcej na www.