Koszyk

2 Ogólnopolska Konferencja Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej

Zapraszamy do udziału w 2 Ogólnopolskiej Konferencji Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Tegoroczna edycja zgromadzi czołowych specjalistów, którzy zaprezentują szeroki zakres aktualnych zagadnień, problemów z jakimi borykają się klienci gabinetów kosmetologicznych, nowoczesnych rozwiązań i terapii. Poruszone tematy obejmować będą: kosmetologię onkologiczną, diagnostykę kosmetologiczną, mikrobiom i zakażenia skóry, aparaturę kosmetologiczną, problemy trychologiczne, optymalizację zabiegów estetycznych, stymulację skóry, egzosomy, a nawet ginekologię estetyczną w kosmetologii.

Z całą pewnością, każdy aktywny zawodowo kosmetolog znajdzie w programie interesującą go problematykę, a samo spotkanie stanowić będzie platformę do wymiany doświadczeń zawodowych i nawiązywania nowych znajomości w branży beauty.

Dodatkowo, wydarzenie obfitować będzie w atrakcje takie jak konkursy z cennymi nagrodami, a strefa wystawiennicza zachęci możliwością poznania wartościowych marek, produktów i urządzeń kosmetologicznych.

Do zobaczenia 25 maja w Bydgoszczy.

Mamy dla Was specjalny kod rabatowy – 25%. Kod zniżkowy będzie aktywny do dnia 12.05.2024 r. do godziny 23.59.

kod: BEAUTYFORUM25

Program Konferencji.

Więcej informacji.