Koszyk

ANTYOKSYDACYJNE KURACJE na wakacje!

Wraz z nadejściem ciepłych dni powracają obawy związane z przebarwieniami i przesuszeniem skóry dlatego warto postawić na terapie o działaniu prewencyjnym.

Skóra twarzy, szyi i dekoltu, jest najbardziej narażona na kontakt ze słońcem. Wakacyjny styl życia, niedosypianie, a nawet klimatyzacja również nie pomagają w utrzymaniu zdrowej cery. I nie chodzi tu tylko stricte o wyjazdy i kąpiele słoneczne, gdyż miejskie nasłonecznienie wraz z zanieczyszczeniami także niekorzystnie wpływa na stan skóry. Jak przygotować skórę na lato? Sięgając po ochronę antyoksydacyjną. Z pomocą przychodzi tu linia cieszącej się popularnością na całym świecie marki GIGI Laboratories – ESTER C.

Główny składnik – Ester C przenika i wzmacnia ściany komórkowe naskórka, zapewniając skuteczne działanie przeciwko wolnym rodnikom. Dodatkowo pobudza produkcję fibroblastów w skórze i redukuje zmarszczki spowodowane przesuszeniem lub promieniowaniem. W połączeniu z kwasem hialuronowym zwiększa poziom nawilżenia. Ester C jako palmitynian askorbylu jest też szybko wchłaniany bez żadnych reakcji skórnych. Zapobiega nieprawidłowemu rozmieszczeniu melaniny w skórze, co skutkuje poprawą kolorytu skóry.

Poznaj nasz niezbędnik na lato:

  • Ester C PERFECT SKIN OIL – szczególnie przydatny w przypadku suchości lub jako dodatkowy zabieg po profesjonalnym peelingu lub zabiegu chirurgicznym.
  • Ester C BRIGHTENING MASK – maska rozjaśniająca przebarwienia. Zawiera składniki aktywne oddziałujące na melanocyty przez co hamuje produkcję melaniny.
  • Ester C RESTORATION MASK – odżywczo – regenerująca maska jest połączeniem witaminy C z kwasem migdałowym, co zwiększa działanie witaminy i nie powoduje podrażnień.
    Produkt szczególnie polecany do wrażliwej i ciemnej skóry.
  • Ester C TOTAL C SERUM – serum, które neutralizuje wolne rodniki, zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym i powstawaniu drobnych zmarszczek.

Sięgnij po ESTER C i ciesz się piękną skórą latem, gdyż wybierając odpowiednie kosmetyki, zawierające substancje wymiatające wolne rodniki, takie jak witaminy C i E oraz inne substancje o podobnym działaniu, zapobiegamy trwałym uszkodzeniom skóry.

Dowiedz się więcej na www.