Koszyk

ESTHETIC of BEAUTY – Przełomowy lifting i biostymulacja skóry

Liftingująco – biostymulujący zabieg na twarz, szyję i dekolt ESTHETIC OF BEAUTY inspirowany jest osiągnięciami medycyny estetycznej z zakresu liftingu i biostymulacji skóry. Przeznaczany dla osób oczekujących szybkiej poprawy wyglądu skóry, z widocznymi zmarszczkami, ze skórą o nierównym kolorycie i utratą elastyczności.

Zawarta w preparatach Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL formuła naturalnych biostymulatorów anty-aging w innowacyjnych kompleksach SpilanRetic-1 oraz SpilanRetic-2, napina i rewitalizuje skórę już po jednej sesji zabiegowej. Nowatorskie połączenie spilantolu z naturalnym retinalem daje efekt natychmiastowego odmłodzenia oraz optycznego wygładzenia zmarszczek mimicznych. Kompleksy aktywnie wpływają na wielopoziomową odnowę i biomimetyczny lifting skóry. Wyniki badań in vivo przeprowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris potwierdzają spektakularne efekty już po jednym zabiegu. M.in. wyraźne wygładzenie skóry, widoczny efekt liftingu skóry, redukcję drobnych linii i zmarszczek oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry.

W celu przedłużenia i wzmocnienia efektów zabiegu polecamy kosmetyki ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do stosowania w domu. Autorskie kompleksy składników aktywnych zapewniają intensywne działanie wygładzające oraz stymulujące. Wiodący składnik receptur – Spilantol wywołuje efekt wyraźnego odmłodzenia skóry. Wysoką skuteczność preparatów wzmacniają unikalne biotechnologiczne formy retinolu, które jako silne biostymulatory syntezy kolagenu, prowadzą do radykalnej korekty widocznych symptomów starzenia. W skład serii wchodzą: Wygładzający Krem Odmładzający do Twarzy na Dzień SPF 20, Silnie Wygładzający Krem Regenerujący do Twarzy na Noc, Ultra-Wygładzające Serum Na Okolice Oczu i Ust na dzień i na noc SPF 15 oraz Intensywna Maska Napinająca do Twarzy na Noc.

Dowiedz się więcej na www.