Koszyk

Hot Now – Summer Care

Jeśli szukasz nowości na sezon letni w zakresie kosmetyki białej i aparaturowej na ciało, zapoznaj się z przeglądem HOT NOW. Znajdziesz tu prawdziwe propozycje kosmetyczne, które będą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty Twojego salonu podczas przygotowań skóry na lato.

NOWOCZESNE URZĄDZENIE MULTIFUNKCYJNE

POWER DPL to multifunkcyjne urządzenie wyposażone w technologię DPL i radiofrekwencję. Urządzenie dedykowane jest do pracy na naczyniach krwionośnych i walki z przebarwieniami, jednak dodatkowe wyposażenie umożliwia też usuwanie owłosienia, fotoodmładzanie i leczenie trądziku.

Dowiedz się więcej!

PROFESJONALNY ZABIEG MOCNO LIFTINGUJĄCY

FILLER & LIFTING to profesjonalna linia mocno liftingująca, stanowiąca pełny zabieg kosmetyczny i przeznaczona dla każdego rodzaju skóry twarzy, szczególnie suchej, wiotkiej i mało elastycznej. Intensywnie nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza zmarszczki i redukuje oznaki starzenia.

Dowiedz się więcej!

 

SYLVECO oferta kosmetyków SPF

W ofercie firmy SYLVECO znalazło się 9 produktów z nowoczesnymi filtrami chemicznymi drugiej generacji i/lub filtrami fizycznymi. Posiadają wysoką ochronę: SPF 30 i SPF 50. Wśród nowości są kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała oraz dzieci powyżej 3 roku życia.

Dowiedz się więcej!