Koszyk

Marka alessandro wróciła na rynek, prezentując swoją ambasadorkę i światową nowość!

Czy zdejmowanie lakieru hybrydowego, który aplikuje się dosłownie w 15 minut może być proste? Okazuje się, że tak!

Marka alessandro powraca na polski rynek ze Striplac PEEL OR SOAK, które są pierwszymi na świecie lakierami do paznokci UV/LED bez użycia pilnika lub frezu, które możemy usunąć z paznokci bez uszkadzania płytki – po prostu jak naklejka.

Najważniejsze jest to, że mamy do czynienia z bardzo wysoką jakością, wiemy doskonale, że jest to klasa sama w sobie. Dodatkowo w tym przypadku cudowne jest to, że jest to marka rzeczywiście dostępna na rynku nie tylko europejskim, ale też światowym od kilku dziesięciu lat. To jest piękne, to jest wspaniałe, że produkty są przetestowane, mają wszelkie możliwe atesty i certyfikaty. Produkty maja znakomite składy, vegańskie, bazujące na naturalnych składnikach. Kiedy ja zaczynałam interesować się branżą 20 lat temu, to już wtedy to była najbardziej znana i prestiżowa marka – mówi Paulina Pastuszak, jedna z najlepiej ocenianych trenerek w kraju i za granicą, ambasadorka marki alessandro.

Na czym polega niezwykłość lakierów Striplac PEEL OR SOAK?

Do ich użycia wystarczy wypolerować paznokcie na wysoki połysk, nałożyć cienką warstwę lakieru, następnie utwardzić lakier przez 60 sekund i zabezpieczyć go topem Striplac Top Coat. Utwardzić pod lampą LED przez 90 sekund, następnie odtłuścić paznokcie wacikami oczyszczającymi Striplac lub cleanerem by usunąć warstwę dyspersyjną i…  gotowe!

Równie proste jest usuwanie Striplac PEEL OR SOAK!

Wystarczy nanieść aktywator Striplac Peel Off na płytkę paznokcia i na chwilę pozostawić. Powtórzyć czynność jeśli czujemy, że lakier nadal mocno trzyma się płytki paznokcia. Odepchnąć kopytkiem kosmetycznym lakier z boku od brzegu paznokcia. Następnie zdjąć warstwę lakieru z paznokcia.

Lakiery są bardzo mocno napigmentowane, dzięki czemu wykonanie stylizacji jest krótsze (wystarczy jedna warstwa). Dodatkowo lakiery nie wymagają nakładania bazy. Do wykonania stylizacji lakierami STRIPLAC wystarczy kolor i top nabłyszczający! Lakiery hybrydowe Striplac PEEL OR SOAK dostępne są w ponad 50 kolorach o niesamowitej pigmentacji.

Dowiedz się więcej na www.