Koszyk

Popraw wygląd rzęs w 8 tygodni

Nowe serum do rzęs marki RevitaLash® dedykowane wrażliwym oczom.

Co dla klinik i gabinetów ma do zaoferowania marka RevitaLash® ?

Joanna Kostrzewska :- Zapraszamy do premiery nowej odżywki do rzęs RevitaLash® Advanced Sensitive.To pierwsza tego typu formuła, która poprawia zdrowie oraz wygląd rzęs, wykorzystując w tym celu zaawansowaną naukowo technologię przedłużonego uwalniania REVITASOME®.

Ten roślinny liposomalny system dozowania składników ma łagodne działanie dla wrażliwych oczu. a silne peptydy oraz wyciągi z roślin chronią rzęsy przed złamaniem oraz nawilżają. dodając spreżystości i blasku. Drugą nowością jest Lash&Brow Masque – maska do rzęs i brwi. Ten ratunek dla uszkodzonych włosków to ultra-odżywczy kotajl Tri-flora complex z żeń-szenia, glediczji, jasnoty białej oraz trehalozy, biotyny, witaminy E.

Co prezentują nowe badania marki RevitaLash®?

Joanna Kostrzewska :- Jak wynika z naszego niezależnego badania konsumentów, 98% osób stosujących odżywkę RevitaLash® Advanced Sensitive zauważyło ogólną poprawę wyglądu rzęs już w ciągu 8 tygodni.

Dla lekarza okulisty doktora Michaela Brinkenhoffa bezpieczeństwo produktów jest kluczowe.

opracował on odżywkę w taki sposób, by po nałożeniu unikalnym aplikatorem, produkt pozostawał na miejscu i nie wchodził w kontakt z oczami poprzez dodanie specjalnego zagęszczacza.

A co z bezpieczeństwem pierwszej kultowej odżywki RevitaLash® ADVANCED?

Joanna Kostrzewska: –W  badaniu przeprowadzonym na naszym kluczowym produkcie RevitaLash® Advanced  przez niezależnego okulistę stowarzyszonego w Akademii Medycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles wykorzystano fluorescencyjny barwnik, by udowodnić, że po aplikacji odżywka RevitaLash® Advanced nie dostaje się do płynu otaczającego gałkę oczną. Po pierwsze oznacza to, że produkt RevitaLash® Advanced jest bezpieczny dla oczu, ponieważ nie spływa. Po drugie, jest to dowód na to, że odżywka RevitaLash® Advanced nie dostaje się do krwiobiegu, ponieważ nie dochodzi do jej wchłonięcia przez powierzchnię oka.

 

Ponadto badania nad bezpieczeństwem produktu RevitaLash® Advanced zostały ocenione przez dwóch niezależnych ekspertów pochodzących z Wielkiej Brytanii, spośród których jeden to wysoce szanowany okulista, a drugi to specjalista w dziedzinie farmakokinetyki. Stwierdzili oni, że ludzkie ciało nie wchłania znaczącej ilości odżywki RevitaLash® Advanced.

Sprawdź ofertę na stronie i dowiedz się więcej!

Okulista doktor Miachel Brinkenhoff tworzy nowe serum do rzęs RevitaLash® Advanced Sensitive i potwierdza badaniami bezpieczeństwo i działanie również kultowej odżywki RevitaLash!

Wywiad z Joanną Kostrzewską CEO Plazanet RevitaLash® Polska – wyłączny dystrybutor marki RevitaLash® w Polsce

Materiał sponsorowany firmy Revitalash