Koszyk

Agnieszka Śliwa - Drobniewska

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego marki MEDESTELLE. Doświadczony specjalista branży beauty, od ponad 20 lat z sukcesem rozwija kanał kosmetyki profesjonalnej w Polsce. Laureatka tytułu Efektywny Manager w plebiscycie Businesswoman & Life. Finalistka konkursu Beauty Forum Award 2022 na „Osobowość Roku” w kategorii Business. Wykładowca w WSIiZ. W trakcie kariery zawodowej tworzyła strategię rozwoju i zarządzała sprzedażą ponad dwudziestu luksusowych marek. 

Pięknie żyć! 5 pytań do Agnieszki Śliwy – Drobniewskiej

Jaka jest Pani ulubiona wakacyjna destynacja i co się tam Pani najbardziej podoba?

Moją ulubioną destynacją od kilku lat jest Hiszpania. Dzięki przyjaciołom, którzy przenieśli tam swoje „życie codzienne”, zobaczyłam i doświadczyłam tego, co w przewodnikach i ofertach biur podróży nie jest dostępne – czyli radości życia, swobody i braku potrzeby utożsamiania się z najmodniejszymi

CZYTAJ DALEJ

Na dobry nowy początek…

Z tego artykułu dowiesz się:

• Jakie strategie marketingowe będą skuteczne w czasach po lockdownie?

• Warto czy nie warto zmieniać ofertę swoich usługodawcy?

• Co dalej z kosmetykami do pielęgnacji domowej?

• Jak rozwijać komunikację i kontakty z klientami?

• Jakie nowe formy obsługi klienta sprawdzą się w obecnych czasach?

10 wskazówek dla

CZYTAJ DALEJ

Wywiad z YONELLE – laureatem BEAUTY FORUM AWARDS

VIDEO | Z Agnieszką Śliwą, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego YONELLE, Olga Koperkiewicz, redaktor naczelna BEAUTY FORUM, rozmawiała o nagrodzonych w ramach konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2019 produktach marki, a także o kulisach powstawania innowacyjnych receptur. Marka Yonelle jest tegorocznym laureatem statuetki i wyróżnienia BEAUTY FORUM AWARDS 2019.

CZYTAJ DALEJ