Koszyk

Hot Now – Face Care

Sprawdź nowe propozycje na zimowy czas dla Twoich klientów. Zapoznaj się z przeglądem HOT NOW – najnowsze oferty zostały przygotowane dla Ciebie przez producentów i dystrybutorów.

PROFESJONALNA ANALIZA SKÓRY W 15 SEKUND

Profesjonalne narzędzia diagnostyczne – analizer skóry Proskin. Wykorzystuje on technologie wizualizacji spektralnej, które analizują wyniki badania w 12 kategoriach. Bada stan skóry za pomocą światła widzialnego RGB (przebarwienia, nierówności, pory i zmarszczki), światła spolaryzowanego PL (czerwone i brązowe obszary) i technologii obrazowania widma UV – fala o długości 365 nm (przebarwienia i porfiryny).

Dowiedz się więcej.

ROZJAŚNIANIE PRZEBARWIEŃ RÓŻNEGO POCHODZENIA

Pierwszy, dwuetapowy zabieg rozjaśniający przebarwienia zarówno o podłożu barwnikowym, jak i naczyniowym, do stosowania na skórze twarzy, szyi i dekoltu oraz pielęgnacji skóry pod oczami. Dla każdego rodzaju cery, także naczynkowej i trądzikowej.

Dowiedz się więcej.

LINIA KWASOWA NEW SKIN PEEL

Nowa linia kwasowa NEW SKIN PEEL to profesjonalny zabieg złuszczający, wykorzystujący kwasy AHA, BHA i PHA. Idealnie sprawdzi się w jesienno-zimowych terapiach w salonach kosmetycznych.

Dowiedz się więcej.

ZABIEGI SYNCHRONICZNE Z KWASEM PIROGRONOWYM COMBO

Marka MedEstelle wprowadza do oferty nowe, zaawansowane Zabiegi Synchroniczne COMBO
S-PIROPEEL™. Przeznaczone do skór z rozszerzonymi porami, problemowych, tłustych, zanieczyszczonych i dojrzałych.

Dowiedz się więcej.

NOWA ERA RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ – PINXEL RF

PINXEL – RF SkinLight to przełom w kosmetologii, oferujący skuteczne i bezpieczne zabiegi. Dzięki zaawansowanej technologii zyskasz zaufanie klientów, oferując im innowacyjne rozwiązania.

Dowiedz się więcej.