Koszyk

Co nam powie krew?

| Autor: Anna Bulwicka

Odcinek 5 | W czym mogą pomóc badania krwi? Kiedy je zlecić? Tę porcję wiedzy przygotowała Anna Bulwicka, która jest kosmetologiem z 13-letnim doświadczeniem, wieloletnim praktykiem i ekspertem branży beauty. Jest założycielką warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej – Klinika 54. Jej celem jest popularyzowanie kompleksowego podejścia do problemów skórnych.

O serii eduPodcast by BEAUTY FORUM | Nasz podcast to zbiór wysoce merytorycznych i bogatych w wiedzę nagrań, których treści zostały przygotowane przez znane i cenione autorytety branży beauty. Znajdziesz tu informacje z zakresu kosmetyki, białej, aparaturowej, medical beauty a także praktyczne porady biznesowe oraz marketingowe. Jeśli jesteś kosmetyczką, kosmetologiem lub jeśli prowadzisz salon, to ten podcast jest dla Ciebie.

Anna Bulwicka

Kosmetolog z 13-letnim doświadczeniem, wieloletni praktyk i ekspert branży beauty. Założycielka warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej – Klinika 54. Jej celem jest popularyzowanie kompleksowego podejścia do problemów skórnych. Autorka licznych szkoleń i kursów obejmujących wiedzę z zakresu kosmetologii, kosmetologii estetycznej oraz diagnozowania problemów skórnych. Propagatorka naturalnego piękna #benatural