Koszyk

Hot Now – Jesienne nowości

Jesień to w salonach kosmetycznych czas poszukiwania nowości. Dlatego koniecznie zapoznaj się z przeglądem najnowszych ofert, które zostały przygotowane dla Ciebie przez producentów i dystrybutorów. Powitaj nowy sezon w swoim salonie!

NOWY WYMIAR EPILACJI

SPARTA to unikalne połączenie lasera diodowego do epilacji z radiofrekwencją. Działanie czterowiązkowego lasera wspiera RF, która wstępnie ogrzewa otaczające mieszek włosowy tkanki i przygotowuje skórę do działania wiązki lasera. RF zwiększa selektywność, dokładność i zakres działania lasera oraz potęguje jego skuteczność bez potrzeby używania większej mocy. 

Dowiedz się więcej na www.

PROFESJONALNE CĄŻKI DO WYCINANIA SKÓREK

Charakteryzują się długimi ramionami o długości 13cm, posiadają podwójny element sprężynujący, poprawiający komfort, płynność i precyzję pracy. Ostrza cążek są bardzo cienkie, co ułatwia dokładną pielęgnacje oraz bezpiecznie i dokładne wycinanie naskórka. Dostępne są w różnych rozmiarach ostrzy: 5mm, 7mm i 11mm, dzięki profesjonalnemu ręcznemu wieloetapowemu ostrzeniu posiadają bardzo ostre ostrza co pozwala na długą eksploatację bez ponownego ostrzenia. 

Dowiedz się więcej na www.

KREMY PIELĘGNACYJNE UNIQUE SKIN

Najnowsza linia kosmetyków marki Farmona Professional składa się z sześciu kremów przeznaczonych do domowej pielęgnacji twarzy. Jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby, nawet najbardziej wymagających skór. To produkty bezpieczne, ale zapewniające widoczne efekty i ujmujące swoją formułą i pięknym zapachem.

Dowiedz się więcej na www.

LIFTING LIPOLITYCZNO-FIZJOLOGICZNY

Urządzenie MELTIVIO to najnowsza propozycja M’ONDUNIQ Cosmétiques Professionnel oferująca możliwość wykonania liftingu wyszczuplającego w obrębie twarzy i ciała. Urządzenie posiada szerokie spektrum zastosowania dwubiegunowej funkcji fali o częstotliwości radiowej i zmiennym napięciu czasowym 448 kHz.

Dowiedz się więcej na www.

CZAS NA ODMŁODZENIE – Zabieg „ANTI-AGE PEEL” z KWASEM FERULOWYM 10%

Idealny zabieg kwasowy o działaniu przeciwzmarszczkowym i odmładzającym. Podstawę zabiegu stanowi 10% Kwas Ferulowy uzupełniony o  Liftingujący Booster Peptydowy oraz Krem Peptydowy. Seria zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty! Wskazania do zabiegu: skóra z oznakami starzenia, zmarszczki mimiczne, przebarwienia.

Dowiedz się więcej na www.

REVITALASH ADVANCED SENSITIVE -ODKRYJ NATURALNE PIĘKNO RZĘS NA NOWO

Serum do rzęs opracowane przez zespół okulistów doktora Michaela Brinkenhoffa stworzone specjalnie z myślą o wrażliwych oczach! Łagodne, lecz skuteczne działanie ma zapewnić wyraziste, piękne i bujne rzęsy, niwelując przy tym efekt podrażnienia.

Dowiedz się wiecęj na www.