Koszyk

Dagmara Lejszys

Założycielka, CEO Lejszys Business Consulting, strateg, coach, ekspertka z 25 letnim doświadczeniem w zwiększaniu zysków firm, budowaniu wartości marek, zarządzaniu zespołami. Wspiera i pomaga właścicielom firm medycznych, klinik, gabinetów, salonów prowadząc szkolenia w obszarze rozwoju kompetencji liderów, efektywnego zarządzania czasem, skutecznego zarządzania zespołami, budowania eksperckiej marki osobistej, skutecznej sprzedaży i obsługi pacjenta/klienta, budowaniu strategii marki i strategii marketingowej. Absolwentka Uniwersytetu im. A Mickiewicza w Poznaniu (socjologia), studiów podyplomowych: zarządzanie, marketing, psychologia (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu).

www.lejszysbc.pl

Jak zarządzać czasem?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • dlaczego warto nauczyć się zarządzania czasem?
  • dlaczego mamy problem z zarządzaniem czasem?
  • jakie nawyki ułatwią Ci zarządzanie czasem?

Jeśli masz poczucie, że ciągle jesteś w „niedoczasie”, brakuje Ci czasu na wszystko, jesteś zapracowana, to nie szukaj przyczyn w braku czasu, ale w skutecznym zarządzaniu nim.

CZYTAJ DALEJ

Jak budować silną markę?


Zapewne prowadząc własną firmę, salon, gabinet, klinikę zadajesz sobie pytanie jak zbudować silną, rozpoznawalną markę i jak dzięki temu mieć lojalną, zaangażowaną społeczność swoich klientów, ambasadorów marki?

Zanim odpowiem na te pytania ustalmy co to jest w ogóle „marka”?

Marka (brand) to nazwa/termin/symbole, ale przede wszystkim to wyobrażenie i odczucia

CZYTAJ DALEJ

Identyfikacja wizualna marki (gabinetu/salonu kosmetologicznego). Czym jest, jaką pełni rolę i jak ją tworzyć?


Na pewno chcesz, aby Twój salon, gabinet przynosił Ci zyski i abyś miała jak najwięcej zadowolonych, lojalnych klientek, a Twój salon/gabinet był znany i rozpoznawalny.

Pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu jest stworzenie IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ Twojej marki. Jest to jeden z ważniejszych elementów budowania strategii wizerunku marki.

Identyfikacja wizualna:

CZYTAJ DALEJ