Koszyk

Milena Tomkowska

Makijażystka i szkoleniowiec. Od 2021 prowadzi Salon Beauty w Starachowicach. Od 2015 roku czynnie działa w zawodzie. Szkoli osoby początkujące oraz zaawansowane. Jej atutem jest precyzja w makijażu. Oprócz szkoleń stacjonarnych organizuje również szkolenia online. Tegoroczna mistrzyni Polski oraz mistrzyni świata w makijażu w temacie Vintage Style – The 50’s ARE BACK.

Pięknie żyć! 5 pytań do Mileny Tomkowskiej

Jaka jest Pani ulubiona wakacyjna destynacja i co się tam Pani najbardziej podoba?

Do tej pory mocno fokusowałam się na pracy, w tym roku pozwoliłam sobie na pierwsze prawdziwe wakacje z rodziną w Grecji. Kierunek, który wybraliśmy bardzo spontanicznie, okazał się strzałem w dziesiątkę. Zawsze lubiłam starożytność na lekcjach historii, a mąż jest fanem mitologii.

CZYTAJ DALEJ

Silver Queen

Niektórym srebro i szarość w makijażu niekoniecznie dobrze się kojarzą, jednak to właśnie te odcienie są aktualnie najbardziej HOT.  Milena Tomkowska postara się je odczarować i pokazać, że może wyglądać naprawdę dobrze!

Kilka słów o makijażu

Makijaż w odcieniach szarości i srebra jest jednym z trudniejszych do wykonania pod względem czystości. Niestety, te kolory nie

CZYTAJ DALEJ

PO MISTRZOWSKU!

Laureatka I miejsca Polskich Mistrzostw Makijażu 2023 Milena Tomkowska przedstawia swoją konkursową pracę krok po kroku. Już w październiku będziemy jej kibicować podczas mistrzostw międzynarodowych podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium!

Krok 1. Makijaż zaczynam od wnikliwego wywiadu z klientką. Nakładam indywidualnie dobraną do potrzeb skóry pielęgnację na twarz i przechodzę do makijażu oka.

CZYTAJ DALEJ