Koszyk

Nowości miesiąca maja

Zaskocz swoich klientów i przygotuj się na rozpoczęcie sezonu. Zobacz, jakie produkty pojawiły się na rynku w maju.

PROSKIN – profesjonalna analiza skóry w 15 sek. | ATTRE.EU

PROSKIN wyposażony jest w wysokiej jakości kamerę (30 Mpx!) oraz kamerę punktową. Analizuje stan skóry przy pomocy światła widzialnego RGB (przebarwienia, nierówności, pory i zmarszczki), światła spolaryzowanego PL (czerwone i brązowe obszary) i technologii obrazowania widma UV (przebarwienia i porfiryny). Bezlitośnie obnaża problemy i obiektywnie wskazuje potrzeby skóry.

Dowiedz się więcej na stronie www.

HYDROALGAE VIT. U MASK | Clarena

Hydroalgowa maska z witaminą U i ekstraktem z ambory do cery naczyniowej, skłonnej do rumienia oraz trądziku różowatego. Zmniejsza zaczerwienienia, nawilża i przynosi ulgę podrażnionej skórze.

Dowiedz się więcej na stronie www.

 

GLOBAL PURITY | Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Skuteczność serii zapewnia autorski AzelicPur Complex – innowacyjne połączenie azeloglicyny oraz wyselekcjonowanych wyciągów z kwiatów lotosu. Seria ma działanie seboregulujące, łagodzi stany zapalne oraz aktywnie pobudza odnowę skóry.

Dowiedz się więcej na stronie www.

ODMŁADZAJĄCA MASKA W PŁACHCIE | Bandi Cosmetics

Odmładzająca maska w płachcie z opuncją figową to profesjonalna, przeciwstarzeniowa maska o właściwościach nawilżających. Wygładza, zmniejsza uczucie napięcia naskórka m.in. po mezoterapii mikroigłowej.

Dowiedz się więcej na stronie www.