Koszyk

Rada merytoryczna BEAUTY FORUM

Z nieukrywaną radością przedstawiamy Wam członkinie Rady Merytorycznej magazynu i portalu BEAUTY FORUM, która została powołana do życia wraz z początkiem 2024 roku. Do współpracy zaprosiliśmy znane i cenione ekspertki, które ściśle współpracując z redakcją, będą dbać o to, by nasze media zawierały zawsze najnowsze, najciekawsze i poszukiwane przez Was treści.

KOSMETYKA BIAŁA

dr n. med. Anna Kamm | Kosmetolog, koordynator kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz wykładowca GUMed, egzaminator OKE, Brand Manager Belnea Professional – marki profesjonalnych kosmetyków, członkini rady naukowej i rady recenzentów czasopism naukowych, autorka wielu publikacji z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej.

Przeczytaj treści przygotowane przez Annę Kamm.

KOSMETYKA  APARATUROWA

Anna Knapińska | Ekspert ds. najnowszych technologii w branży beauty i medycyny estetycznej, dystrybutor sprzętu kosmetycznego i medycznego Profi-Med od 2008 roku, właścicielka gabinetu Centrum Med-Estetica w Warszawie.

Przeczytaj treści przygotowane przez Annę Knapińską.

MEDICAL BEAUTY

dr n. med. Izabela Załęska | Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora uzyskała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca ANS w Nowym Targu, także Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, Prelegent licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Od 2019 roku pełni także rolę redaktora naczelnego „Aesthetic Business”, a od 2022 r. prezesa International Association of Mesotherapy IAM.

Przeczytaj treści przygotowane przez Izabelę Załęską.

MARKETING I SOCIAL MEDIA

Marta Fiłoń | Trener biznesu beauty, wykładowca akademicki. Specjalizuje się w efektywnych technikach sprzedaży i marketingowych dla klinik beauty. Autorka kursów online na temat promowania zabiegów i kosmetyków oraz „Kalendarza Managera Salonu Beauty” i książki „Mistrz Recepcji”. Prowadzi Akademię Managera Beauty. Z wykształcenia finansistka po Szkole Głównej Handlowej.

Przeczytaj treści przygotowane przez Martę Fiłoń.

FINANSE I RENTOWNOŚĆ

Beata Adamczyk | Ekspert od budowania zyskownego biznesu beauty. Od 25 lat edukuje i konsultuje przedsiębiorców w branży beauty. Wspiera, motywuje i dodaje skrzydeł swoim klientom. Jej wszechstronne podejście obejmuje nie tylko aspekty finansowe, lecz także skuteczny marketing i optymalną strukturę biznesową. Międzynarodowa konsultantka rynku spa & beauty.

Przeczytaj treści przygotowane przez Beatę Adamczyk.

STYLIZACJA PAZNOKCI

Magdalena Majkrzak | Kreator i współzałożyciel marki Naaily, stylistka paznokci z 16-letnim stażem, instruktor stylizacji od 2010 roku, medalistka oraz juror mistrzostw stylizacji paznokci, autorka artykułów w prasie branżowej, prelegentka.

Przeczytaj treści przygotowane przez Magdalenę Majkrzak.

STYLIZACJA RZĘS I BRWI

Joanna Siruga | Współzałożyciel marek: JoLash, SafeWax, Browmination, Organic Lash Botox oraz reprezentant australijskiej marki Elleebana. Międzynarodowy mastertrainer oraz sędzia na mistrzostwach w stylizacji rzęs i brwi. Specjalista w dziedzinie liftingu rzęs. Autorka artykułów edukacyjnych w prasie branżowej oraz pierwszego opatentowanego podręcznika z ćwiczeniami dla stylistek rzęs „The Lashbook”. Prelegentka na kongresach i konferencjach branżowych.

Przeczytaj treści przygotowane przez Joannę Sirugę.

MAKIJAŻ

Marcjanna Gładkowska | Dyrektor Szkoły Wizażu i Stylizacji Vena Art w Białymstoku oraz autorka książki – Podręcznik Makijażu. Artysta Roku 2019 oraz wielokrotny Juror w Mistrzostwach makijażu. Przez lata wzięła udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych i zdobyła już setki stron publikacji w magazynach, zarówno w Polsce i za granicą. Szkoła i szkolenia to jej pasja i dominujący element życia zawodowego. Artykuły z jej makijażami pojawiają się w znaczących magazynach w kraju i za granicą. W 2019 roku zdobyła tytuł Artysty Roku Make Up Trendy w kategorii Krok Po Kroku. Jej doświadczenie pozwoliło wielokrotnie zasiadać w gronie jury Mistrzostw Makijażu. Największy sukces zawodowy to wydanie książki – Podręcznik.

Przeczytaj treści przygotowane przez Marcjannę Gładkowską. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Daria Jurałowicz | Certyfikowana linergistka i trenerka makijażu permanentnego. Absolwentka pedagogiki, kosmetologii praktycznej i medycznej. Jurorka międzynarodowych mistrzostw PMU, prelegentka podczas kongresów i targów kosmetycznych. Autorka wielu artykułów i publikacji merytorycznych. Kreatorka unikalnych technik naturalnych pigmentacji, w tym twórczyni pigmentacji permanentnych piegów, realistycznych brwi 3D oraz metody rekonstrukcji brwi u pacjentów z alopecją. Właścicielka gabinetu LE CONTOUR w Legionowie.

Przeczytaj treści przygotowane przez Darię Jurałowicz.

PODOLOGIA

Dorota Szafarowska| Magister kosmetologii specjalizująca się w podologii. Autorka książki „Defekty stóp i paznokci. Praktyczny poradnik podologa”, Wyd. PZWL, 2022 rok. Nauczyciel podologii w PWSM w Warszawie, egzaminator oraz autorka kursów przygotowujących do państwowego egzaminu z podologii. Założycielka Podoclinica klinika zdrowia stóp, która świadczy usługi podologiczne we współpracy z lekarzami.

Przeczytaj treści przygotowane przez Darię Szafarowską.

TRYCHOLOGIA

dr n. med. Claudia Musiał | Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne, kosmetolog o specjalności kosmetologia bioestetyczna, trycholog; naukowiec w dziedzinie onkologii eksperymentalnej i biologii molekularnej. Laureatka nagrody Człowiek Roku 2023 w konkursie art Of Beauty Prestige Awards za innowacyjne badania naukowe i promowanie rozwoju trychologii w Polsce, wieloletni wykładowca akademicki. Autorka książek oraz publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym z Listy Filadelfijskiej.

Przeczytaj treści przygotowane przez Claudie Musiał.