Koszyk

Nowości miesiąca marca

MenoShe Harmony Line – fitohormonalna terapia skóry
dojrzałej i w okresie menopauzalnym | Clarena

MenoShe Harmony Line to rewolucyjna linia kosmetyków do pielęgnacji skóry dojrzałej i w okresie menopauzalnym. Zawiera innowacyjny surowiec MenoShe, będący połączeniem ekstraktów z granatu, żeń-szenia i resweratrolu, bogatych w bioaktywne fitoestrogeny, polifenole oraz polisacharydy. Formuły są wegańskie i posiadają do 95,6% naturalnych składników.

Dowiedź się więcej na stronie www.

HYDROGEN FACE MESO-CARE Wygładzająco-nawilżający zabieg wodorowy | Dr Irena Eris S.A.

Zabieg stworzony z kilku kroków z zastosowaniem uzupełniających się wzajemnie technologii hi-tech m.in. mezoterapii bezigłowej aktywowanej metodą hydro-mezo maski. Pielęgnacja multifunkcyjna o działaniu oczyszczającym, antyoksydacyjnym oraz nawilżającym przywracjaca zdrowy wygląd skóry w optymalnym czasie.

Dowiedź się więcej na stronie www.

SERUM MELA BRIGHT [C+] – REWOLUCJA W LECZENIU PRZEBARWIEŃ
| MEDIF

Pierwsze w Polsce serum zawierające stabilną 3% cysteaminę, której skuteczność porównywalna jest z 4% hydrochinonem. Jest to bezpieczna alternatywa w kompleksowym leczeniu zaburzeń pigmentacji, odpowiednia do przewlekłego stosowania. Działanie serum skierowane głownie przeciw przebarwieniom, stanowi skuteczną ochronę antyoksydacyjną oraz stymuluje produkcję kolagenu.

Dowiedź się więcej na stronie www.