Koszyk

WIOSNA W SALONIE

„WIOSNA W SALONIE” to zestawienie, które doskonale odpowiada na oczekiwania właścicieli, managerów i pracowników salonów, poszukujących wysokiej jakości produktów oraz inspiracji, a także pozwala wzbogacić ofertę menu zabiegowego. W ramach wiosennej odsłony naszej publikacji prezentujemy zarówno renomowane produkty, jak też zabiegi, które przyciągną uwagę klientów i pomogą w zwiększeniu atrakcyjności oferty Twojego salonu. Nie przeocz naszego przewodnika po świecie nowoczesnych rozwiązań w branży kosmetycznej.

Api-Podo Intense – linia dla gabinetów podologicznych

Podologiczna linia preparatów API-PODO INTENSE do natychmiastowej poprawy kondycji skóry stóp i paznokci. Stworzona na bazie starannie dobranych składników, które przyspieszą regenerację spękanego naskórka, ułatwiają usuwanie zgrubień i przyspieszają wzrost osłabionych paznokci.

Dowiedz się więcej na www.

Skuteczne modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry

Walcząc o wymarzoną sylwetkę i ujędrnienie skóry zastosuj jednocześnie kilka metod. Synergia sprawdzonych technologii intensyfikuje efekty zabiegowe. Szybciej osiągniesz cele oraz uśmiech swoich klientek. 

Dowiedz się więcej na www.

Radiofrekwencja mikroigłowa – Thermofrax RF

Thermofrax RF Rubica to nowoczesność i skuteczność w jednym zaawansowanym urządzeniu, łączącym w sobie moc fali radiowej i precyzję mezoterapii frakcyjnej. Wyposażone w głowicę zabiegową, jednorazowy kartridż do głowicy, intuicyjne menu oraz dotykowy wyświetlacz, zapewnia najwyższą jakość i profesjonalizm.

Dowiedz się więcej na www.

Nowoczesne koktajle złuszczające

Nowoczesne koktajle złuszczające NEW SKIN PEEL to profesjonalne produkty, których obecność w salonie wzbogaci jego ofertę o zabieg, którego efekty są widoczne od razu po wyjściu z salonu. 

Dowiedz się więcej na www.

Spektakularne efekty terapii retinolowych

Eksperci marki Nanili Professional stworzyli innowacyjną gamę produktów zawierającą retinol, która oparta jest na trzech założeniach:

  • synergii działania wszystkich składników aktywnych zawartych w produkcie, dającej wyższą skuteczność,
  • ograniczeniu podrażnienia i rumienia oraz silnej regeneracji,
  • indywidualnym doborze terapii dzięki zastosowaniu różnych stężeń i możliwości łączenia z peelingami.

Dowiedz się więcej na www.