Koszyk

Laser tulowy – co warto wiedzieć?

| Autor: Sabina Skupień-Roch

Z tego artykułu dowiesz się:

  • w jaki sposób zbudowany jest laser tulowy,
  • jakie są wskazania do zabiegu z użyciem takiego lasera,
  • jak wygląda procedura zabiegowa w przypadku wykorzystania lasera tulowego.

Laseroterapia daje ogromne możliwości terapeutyczne w odniesieniu do wielu problemów medycznych. Ta wysoce zaawansowana technologia w rękach wykwalifikowanego specjalisty zapewnia imponującą skuteczność i bezpieczeństwo. Na szczególną uwagę zasługuje laser tulowy, który ze względu na unikalną długość fali znalazł zastosowanie w leczeniu różnorodnych problemów skórnych.

Poniżej omówię technologię i jej zastosowanie, a także przytoczę dostępne wyniki badań dotyczące skuteczności jej działania.

Budowa i technologia działania lasera tulowego

Wykorzystanie lasera tulowego pozwala użytkownikowi na bezpieczną pracę na wszystkich fototypach skóry. Łączy on w sobie zalety różnych laserów. Laser tulowy, w porównaniu z laserem frakcyjnym CO₂, redukuje czas potrzebny do regeneracji tkanek i zmniejsza ryzyko

Pozostało 89% tekstu do przeczytania

This post is only available to members.

Sabina Skupień-Roch

Trener marki Attre.eu, od 2010 r. licencjonowany kosmetolog, absolwentka szkoły podyplomowej z zakresu nowoczesnej kosmetologii w medycynie estetycznej. Specjalizuje się w kosmetologii aparaturowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyte w Instytucie Kosmetologii i Laseroterapii oraz w prowadzeniu własnego gabinetu. Autorka artykułów publikowanych na łamach prasy branżowej, prelegentka kongresów, wykładów i pokazów technologii. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kieruje się zasadą: „Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm to jakość wykonywanych usług.”

www.attre.eu