Koszyk

Timeless Moments | AFFECT | Paleta cieni na każdą okazję

Najpiękniejsze odcienie od AFFECT na każdą okazję!

Odkryj Timeless Moments – paletę do makijażu stworzoną, by podkreślić naturalne piękno

Naturalna, zmysłowa, nowoczesna, kobieca i ponadczasowa – taka jest najnowsza paleta do makijażu Timeless Moments stworzona przez markę AFFECT. Beże, róże, odcienie brązów i pastele zostały stworzone, by towarzyszyć w najważniejszych momentach życia oraz chwilach, w których chcemy wyglądać i czuć się wyjątkowo.


Klasyczna i elegancka kolorystyka ‚nude’ pozwoli na stworzenie makijaży dziennych oraz na specjalne okazje. Zestawienie perfekcyjnych matów i zmysłowych błysków, tworzących spójną całość, wydobędzie głębię spojrzenia, eksponując to, co w nas najpiękniejsze.


W środku znajduje się dziewięć cieni matowych w stonowanych odcieniach beżu, delikatnego różu, nasyconego brązu w ciepłych i chłodnych tonacjach. Blasku w makijażu dodadzą trzy cienie błyszczące: ponadczasowa, elegancka perła w nowej formule oraz dwa cienie typu sparkle, które możecie nakładać na wiele sposobów, tworząc zarówno intensywny jak i subtelny efekt.


Kobiece i estetyczne opakowanie sprawia dodatkową przyjemność użytkowania. Paleta Timeless Moments to również idealny pomysł na prezent. Doskonała pigmentacja zapewnia mistrzowski efekt makijażu, który przetrwa całą karnawałową noc, ale też sprawdzi się doskonale zapewniając naturalny paryski ‚nude look’ przez cały dzień w pracy czy podczas spotkań na mieście.

Uniwersalna i efektowna paleta Timeless Moments skrywa odcienie neutralne oraz rozświetlające, stanowiąc najlepszy wybór makijażowy, który świetnie się sprawdzi się na każdą okazję oraz porę roku.

Dowiedz się więcej na www.