Koszyk

dr n. med. Anna Kamm

Adiunkt i koordynator kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz wykładowca GUMed, kosmetolog, egzaminator OKE, właścicielka Kliniki Urody Kamelia w Gdańsku.

Private label – jak stworzyć własną markę kosmetyków?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest private label,
  • czym jest white label,
  • czy warto stworzyć własną markę kosmetyków.

Własna marka kosmetyczna to brzmi dumnie. Jeszcze do niedawna mogliśmy zaleźć na półkach sklepowych tylko kilkanaście marek kosmetycznych polskich i trochę więcej zagranicznych.

This post is only available to members.
CZYTAJ DALEJ

Jak promieniowanie HEV wpływa na nasze życie

Odcinek 3 | Jak promieniowanie HEV wpływa na naszą codzienność? Te porcję wiedzy przygotowała: dr n. med. Anna Kamm @dr_annakamm Adiunkt i koordynator kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz wykładowca GUMed, kosmetolog, egzaminator OKE, właścicielka Kliniki Urody Kamelia w Gdańsku.

O serii eduPodcast by BEAUTY FORUM | Nasz podcast to zbiór wysoce merytorycznych i

CZYTAJ DALEJ

Skóra w okresie menopauzy

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jaką rolę pełni estrogen?
  • jakie konsekwencje ma spadek poziomu estrogenu,
  • jak zmienia się skóra w okresie menopauzy.

Skóra, oprócz bycia największym organem, spełniającym między innymi funkcje ochronne, jest także narządem wydzielania wewnętrznego i głównym przedmiotem hormonów,

This post is only available to members.
CZYTAJ DALEJ

Alergie skórne

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym są reakcje alergiczne,
  • na jakie alergeny zwracać uwagę,
  • jak leczyć i zapobiegać objawom alergii.

Niezależnie od naszych działań, otaczający nas ekspozom wpływa na ludzi. Ogół czynników, na które jesteśmy narażeni, jest bardzo szeroki, powszechny i oddziałuje

This post is only available to members.
CZYTAJ DALEJ

Skóra wrażliwa cz.3

Skóry wrażliwe to problem dużej części społeczeństwa na całym świecie. Szacuje się, iż około połowy populacji cierpi na drażliwość, zwłaszcza skóry na twarzy. Okolica nosowo-wargowa i wypukłość kości policzkowych to miejsca najbardziej reagujące na czynniki zewnętrzne. Nadwrażliwość, nieoczekiwana reaktywność skóry na bodźce, które zazwyczaj nie powodują takich reakcji, mogą być przyczyną dużego dyskomfortu.

Defekty skórne

CZYTAJ DALEJ
Cellulit na celowniku

Cellulit na celowniku

Cellulit wciąż na celowniku – multidyscyplinarna diagnostyka, współpraca specjalistów, personalizacja zabiegów, kompleksowa terapia.

Cellulit jako dolegliwość o wieloczynnikowej etiologii wymaga interdyscyplinarnego podejścia zespołu specjalistów. Zwyrodnienia w tkance podskórnej powinny być sygnałem ostrzegawczym. „Pomarańczowa skórka” to tylko wierzchołek góry lodowej, bo przyczyn tego problemu jest wiele. Jak może wyglądać współpraca specjalistów i personalizacja programów terapeutycznych,

OGLĄDAJ